Відбудеться значна реорганізація команди Google Assistant, яка призведе до численних звільнень або переходів до команди, яка включить методи штучного інтелекту у віртуального асистента. Як повідомляє Axios, ця інформація була розкрита у внутрішньому листі Google.
Для навчання асистента буде використовуватися велика мовна модель (LLM), така як ChatGPT або власний чат-бот Google Bard. Над цим завданням вже почала працювати частина команди.
Ми все ще маємо сильну прихильність до Асистента і сподіваємося на його майбутнє. – з повідомлення Дюка Дукелліса, директора з виробництва, і Пейуша Ранджана, віце-президента Google.
Вони стверджують, що технологія LLM має покращити віртуального асистента, адже щомісяця ним користуються сотні мільйонів людей.
Коли в березні Пеюш Ранджан був призначений керівником розробки Google Assistant, почала з’являтися інформація про інтеграцію Асистента з інструментами штучного інтелекту. Наразі зміни мають безпосередній вплив на розробників.
Віртуальний персональний асистент, відомий як Google Assistant, був створений компанією Google і представлений 18 травня 2016 року на конференції Google I/O. Подібно до асистентів Apple або Amazon, проект базується на штучному інтелекті та програмному забезпеченні для розпізнавання мови.
Асистент працює на мобільних і домашніх гаджетах, таких як смартфони Pixel, смарт-колонки та гаджети Nest, носимі пристрої, смарт-дисплеї, телевізори та автомобілі на платформі Android Auto.
