Smart IT Support

Linux vs Windows

Ми використовуємо Linux щодня, щоб підняти нашу продуктивність, піднімаєте! Однією із стабільних версій є Windows 7. Вона нам подобається маючи все необхідне для користування, починаючи з бізнесу, завершуючи іграми. Її програмне забезпечення, розроблене компанією Microsoft, доступне нам в один клік. Microsoft має велику команду розробників як і користувачів, якщо ви питання про ОС його обов'язково хтось ставив і отримав відповідь.

Ми не любимо Windows через її шалену вартість та й за кожні програми теж треба платити, а також Microsoft постійно перевіряє свою "операційку" на ліцензію, а це не дуже тішить. А ще вона не стабільна та не захищена, оскільки існує просто величезна кількість різноманітних вірусів під неї. Так думаю не потрібно нагадувати про синій екран смерті. А ще згадайте про шалене використання ресурсів різноманітного софту системою і наші 6 гіг оперативки з вінчестером на терабайт зникають зараз не кажучи вже, що система досить складно підлаштувати під свої особисті потреби! Вибір досить обмежений.

Моя улюблена альтернатива Windows - це ОС у відкритому доступі під назвою Linux Mint. Фундамент цієї безкоштовної ОС побудований на Ubuntu. У комплект входить досить кількість софту для потреб більшості користувачів і повірте мені операційна система швидка і вимагає менше ресурсів, ніж Windows, які містять на жорсткому диску, можливо в деяких виникнуть складнощі при її інсталюванні, але коли ви це зробите вона буде вам служити набагато стабільніше і ви не будете виставлені дурнем, жодних вірусів. Вас не підтримає мультимільярдна корпорація, якщо виникнуть якісь проблеми, але Linux Mint має ком'юніті з користувачами, які радо допоможуть вирішити проблеми нових користувачів Linux. Багато користувачів вважають, що Linux працює з командного рядка, але ви не повинні користуватися ним, якщо вам це не потрібно. Деякі користувачі використовують його через швидку дію. Інсталювання софту дуже просте на Linux – ходіть у менеджеру софту (проґрам) виберіть, що потрібно і система сама все зробить. Одним легким кліком можна оновити все програмне забезпечення, включаючи операційну систему.

Оскільки більшість програмних засобів мають однаковий інтерфейс, це заощаджує ваше місце на жорсткому диску.

Але в порівнянні з Windows, Linux легко кастомізувати під свої потреби.

Мінус переходу з однієї ОС в іншу, це відсутність спеціалізованого ПЗ, особливо до ігор.

А все тому що на ринку програмного забезпечення для персональних комп'ютерів, Linux займає лише 1-2 відсотки

Хочеться додати, що не багато розробників пишуть програмні продукти для Linux, і вона справді відстає у доступі до мультимедійного забезпечення, систем автоматизації та звичайно до нових ігор

Зазвичай альтернативне ОЕС існує для тих же завдань, але при цьому постійно не вистачає якихось додатків та повноцінності системи

Що ж, я даю Linux 4 із 5, як альтернатива Windows.

Вона ідеально підходить для тих, хто бажає просто посидіти в інтернеті, подивитися фільми та пограти у браузерні ігри.

Особливо я не переходжу повністю на лінукс через відсутність підтримки ПЗ для нових ігор.

Поділитися на Facebook
Facebook
Поділитися на Twitter
Twitter
Частка на linkedin
LinkedIn
Russian RU Ukrainian UK