Smart IT Support

Віртуальний сервер
для бухгалтерії від Smart.IT.Support

Найважливіша і найконфіденційніша інформація будь-якої компанії, як правило, зосереджена в програмах бухгалтерського обліку. З одного боку, така інформація має бути надійно захищена від будь-яких внутрішніх та зовнішніх загроз, а з іншого боку, завжди бути «під рукою». Як можна практично досягти бажаного результату?

Програма обліку від Smart.IT.Support на віддаленому сервері - це інноваційний підхід до ведення бухгалтерського обліку та захисту конфіденційних даних компанії.

Розміщення програм обліку на віддаленому сервері – це можливість віддалено працювати з вашим програмним забезпеченням і бути впевненим у тому, що Ваше ПЗ та дані надійно захищені від будь-яких небажаних вторгнень завдяки розміщенню на нашій платформі.

Як це працює?

Ви орендуєте видалений виділений сервер у Smart.IT.Support, і розміщуєте у ньому свою програму обліку. Тепер Ви або Ваш бухгалтер може працювати в будь-якому місці, де є Інтернет, а Ваша інформація надійно зберігається у Дата-центрі провайдера.

Для початку роботи достатньо перейти по відповідному ярлику та ввести дані для авторизації (логін та пароль).

Розміщення програми обліку на віртуальному виділеному сервері допоможе Вам:

— Захистити інформацію від несанкціонованого доступу або конфіскації — Підвищити продуктивність праці бухгалтерії (віддалена робота) — Забезпечити доступ до даних як всередині організації, так і за її межами — Запобігти втраті даних при поломці або збоях Вашого ПК

Переваги використання програм обліку на віртуальних серверах:

- Швидке розгортання - Економія коштів за рахунок відсутності витрат на придбання серверного обладнання, програмного забезпечення та додаткового найму ІТ фахівців відповідної кваліфікації - Немає необхідності розширювати власну ІТ інфраструктуру - Щоденне резервне копіювання даних - Відсутність в офісі критичної для бізнесу інформації та документації

Якщо Ви шукаєте якість за прийнятною ціною- Smart.IT.Support це найкращий вибір!

Оренда віртуального сервера – це сучасна послуга, купуючи яку ви отримуєте віддалене користування програмою обліку будь-якої версії та конфігурації, яка потрібна саме вам. Оренда сервера для програми обліку є абсолютно безпечною для користувачів завдяки тому, що ми співпрацюємо з надійними європейськими дата центрами. Віртуальний сервер для програми обліку дозволяє користувачам отримувати максимально швидкий доступ до будь-якої інформації завдяки сучасному європейському обладнанню з високою пропускною здатністю. Весь процес регламентується законами, унеможливлює доступ сторонніх осіб до сервера програми обліку в хмарі. Спеціальні сучасні розробки гарантують збереження вашої інформації. Оскільки кожні два дні відбувається її копіювання. Більше того, наші хмарні сервери дублюють усі ці копії 1 раз на тиждень на додаткові сховища. Таким чином, оренда 1С: Підприємство у хмарі виключає втрату даних та гарантує вам високу якість та безпеку в роботі. Оренда сервера для програми обліку або іншого необхідного програмного забезпечення здійснюється в максимально швидкі терміни співробітниками нашої компанії. Хмарні сервери вирішують такі завдання:
  • У разі будь-якого форс мажору та виходу локального обладнання з ладу всі ваші дані залишаються на сервері. Таким чином, ви не втратите дані протягом багатьох років, а форс-мажор не зупинить роботу підприємства, оскільки резервний сервер забезпечує її на весь період відновлення потужностей;
  • Оренда сервера для програми обліку дає можливість розміщувати різні ресурси, керуючись законодавчими правами Євросоюзу;
  • Віртуальний сервер для програми обліку дозволить вам розмістити будь-яку версію програми та забезпечити її конфіденційність за кордоном;
  • Оренда віртуального сервера дозволить вам заощадити гроші на дорогому устаткуванні для зберігання великої кількості інформації, підвищену конфіденційність та захист на рівні європейського законодавства;
Ще однією важливою перевагою оренди сервера для програми обліку є можливість підключення до програми будь-якої точки світу. Це важливо як бухгалтера фірми, так керівника. Більше того, вам не потрібно наймати штатного адміністратора. Наші співробітники займаються адмініструванням сервера для програм обліку у хмарі.

Перелік тарифів на оренду віртуального сервера VPS у Європі.

тариф Процесор, CPU SSD, Gb ОЗУ, Gb RAID BACKUP користувачів Ціна, грн/міс. - 20%
CSX2 Intel Xeon/4 ядра 50 Gb 2 + + 2 1000 грн. 800 грн.
CSX4 Intel Xeon/4 ядра 100 Gb 4 + + 5 1200 грн. 1000 грн.
CSX5 Intel Xeon/4 ядра 200 Gb 4 + + 10 1500 грн. 1200 грн.
CSX6 Intel Xeon / 6 ядер 200 Gb 6 + + 15 1800 грн. 1400 грн.
CSX8 Intel Xeon / 6 ядер 300 Gb 8 + + 20 3000 грн. 2400 грн.
CSX12 Intel Xeon / 8 ядер 400 Gb 12 + + 30 5400 грн. 4300 грн.
CSX16 Intel Xeon / 16 ядер 800 Gb 16 + + 50 7800 грн 6200 грн.
CSX24 Intel Xeon / 16 ядер 1500 Gb 24 + + 70 12000 грн. 9500 грн.

VPS у Європі підійде для різних цілей та потреб: починаючи від розміщення даних вузькоспеціалізованих програм та закінчуючи великими проектами для бізнесу.

Безпека клієнтів понад усе. Ми пропонуємо можливість підключення до Вашого сервера лише з Ваших IP-адрес, певної країни або списку країн.

Збереження даних та завдання вирішує хмарний хостинг у Європі

Ми співпрацюємо з передовими дата-центами, що характеризуються сучасним обладнанням та інтернетом з максимальною пропускною спроможністю. Виділені сервери знаходяться на території Європи, користування ними регулюється відповідно до місцевого законодавства, що унеможливлює вплив сторонніх організацій. Розміщення баз даних, бухгалтерських програм за межами України забезпечує виняткову конфіденційність та захист. Збереження даних забезпечує контролер RAID. Кожні 24 години відбувається копіювання даних на резервні сервери, також дублюються на окремі сховища. Термін зберігання даних – 7 днів. На сервер встановлюється операційна система Windows, офісне програмне забезпечення, антивірус.
  1. Винесення програм обліку за кордон – розміщуючи програми обліку та інші бухгалтерські програми за кордоном, ми забезпечуємо надійний захист конфіденційної інформації.
  2. Дублююче обладнання за кордоном – незалежно від різних форс-мажорних обставин, екстреного відключення та інших ситуацій, резервний сервер збереже дані та забезпечить працездатність на період відновлення основних потужностей.
  3. Винесення резервних копій за кордон - Бекапи, розміщені за кордоном, дозволять створити надійну інфраструктуру для сталого бізнесу у разі втрати критичної інформації.

Віртуальний сервер для програм обліку

Заповніть форму зв'язку з консультантом.

* Даний сервер також дозволяє розміщувати MEDoc

Є питання – дзвоніть! +38 (044) 496-25-40

Russian RU Ukrainian UK