Smart IT Support

Модернізація, ПК чи ноутбука

обслуговування пк

Якщо Ви відчуваєте, що Ваш комп'ютер чи ноутбук більше "не тягне", тобто йому не вистачає потужності на всі завдання, які Ви ставите перед ним, не поспішайте купувати новий! Можливо Вам просто потрібен апгрейд ноутбука.

Сучасний світ комп'ютерних технологій розвивається настільки стрімко, що якщо Ви сьогодні підете і купите найновіший ноутбук із усіх існуючих, то через рік-два він вже морально застаріє. І це з огляду на те, що цей суперсучасний ноутбук коштуватиме чималих грошей.

А тепер уявіть, що Ви є власником бюджетного ноутбука, або з вартістю трохи вищою за середній. Це означає, що Ви спочатку є власником комп'ютера останнього покоління, який, ясна річ, вже не відповідає сучасним технологіям. Тобто якщо через пару років, Ви захочете, наприклад, пограти в новомодну, буквально тільки що випущену іграшку, будьте готові до того, що, на жаль, Ваш ноутбук "не потягне". Отже, Вам знадобиться модернізація комп'ютера чи ноутбука.

Якщо Ви наважилися провести модернізацію, то краще відразу звернутися до сервісного центру, оскільки таку роботу потрібно довірити фахівцям.

Сам апгрейд ноутбука може включати як заміну однієї деталі, так і комплексну модернізацію.

Серед основних послуг, які найчастіше маються на увазі під модернізацією – установки оперативної пам'яті в ноутбук, якщо в корпусі передбачені додаткові слоти для цих маніпуляцій. Додавання пам'яті з більшим відсотком ймовірності підвищить продуктивність ноутбука або комп'ютера і прискорить його роботу.

  • Збільшення обсягу оперативної пам'яті

Швидко підняти продуктивність та швидкодію комп'ютера можна шляхом додавання нових модулів оперативної пам'яті або повної заміни «оперативки» на модулі більшого обсягу.

При цьому бажано встановлювати нові модулі пам'яті, які працюватимуть на максимальній доступній частоті. Тим самим буде забезпечуватись максимальна швидкість обміну даними.

  • Заміна процесора

Оскільки центральний процесор є ключовим елементом будь-якого ПК, його заміна більш потужну модель одна із найефективніших способів істотного підвищення продуктивності системи.

Замінюють процесор під час модернізації на модель з вищою тактовою частотою. При цьому миттєво підвищується загальна швидкість роботи системи - програми запускаються швидше, комп'ютер отримує можливість виконувати за короткий час більшу кількість операцій.

  • Збільшення обсягу жорсткого диска

Заміна старого жорсткого диска (вінчестера) на новий дозволяє не тільки отримати додаткове місце для зберігання даних, але і збільшити швидкість доступу до файлів. Це досягається за рахунок того, що в нових жорстких дисках, як правило, реалізуються досконаліші технологічні рішення, спрямовані на збільшення швидкості роботи з даними.

  • Заміна відеокарти

Якщо Вашому комп'ютеру не вистачає продуктивності при роботі з графічними програмами або комп'ютерними іграми, варто подумати про заміну відеокарти. Новий графічний адаптер допоможе отримати більш високу продуктивність під час роботи з відео та графікою.

Щоправда, тут також слід звернути увагу, які відеокарти підтримує материнська плата Вашого ПК.

Також разом із модернізацією комп'ютера або ноутбука можна зробити заміну процесора, заміну жорсткого диска (HDD) на новий більшої ємності. За бажанням клієнта може бути проведена заміна DVD та FDD приводів. Крім того, на ноутбуки старих модифікацій можливе додавання пристроїв для встановлення бездротового зв'язку.

Усі описані роботи з апгрейду ноутбуків можна здійснити у фахівців Smart.IT.Support.

Поділитися на Facebook
Facebook
Поділитися на Twitter
Twitter
Частка на linkedin
LinkedIn
Russian RU Ukrainian UK