Smart IT Support

Персональні системи

 

Багаторазова практика доводить, що Smart-IT-Support має можливість динамічно відповідати на регулярні зміни попиту особистого бізнесу. Ви отримаєте якісне обладнання на базі нанотехнологій. На основі тонкої клієнтури ми сформуємо інфраструктуру власного офісу.

Для мінімізування ІТ-питань у бізнесі та зростання його результативності використовують ультрасучасний комп'ютерний висновок під назвою тонкий клієнт. Завдяки пультуправлінню новітні програми та оновлення можна запустити лише один раз, тим самим надавши користувачам місце на робочому столі в необхідній кількості.

Максимальна продуктивність разом із швидкістю, гнучкістю та надійністю мережі називається терміналом. Ефективність особистого комп'ютера, найбільша легкість та надійність матеріалу – це і є бізнес тонкі клієнти.

Саме  Smart-IT-Support надає можливість у короткі терміни, а також економічно проводити модернізацію, оновлюючи персональний комп'ютер на серверах, не торкаючись робочих місць. Це максимально зменшує витрати на техпідтримку, крім того здійснює високий контроль.

До тонких клієнтів можна віднести:

  1. Якісне керівництво інформаційним середовищем
  2. Систематичне керівництво ПК
  3. 80 процентне заощадження
  4. 10 хвилинне введення ключа
  5. Зменшення витрат на техобслуговування
  6. Пульт управління та перевірка проблем.

 

Smart-IT-Support на основі тонких клієнтів надає повні відповіді щодо введення сервісів. Ми пропонуємо широкий вибір обладнання, підбираючи індивідуальні підходи.

 

Поділитися на Facebook
Facebook
Поділитися на Twitter
Twitter
Частка на linkedin
LinkedIn
Russian RU Ukrainian UK