Smart IT Support

Висококваліфікована діагностика обладнання

Висококваліфікована діагностика обладнання

Smart.IT.Support – професійний сервіс з ремонту та гарантійного обслуговування ноутбуків та ПК у Київ.

Smart.IT.Support виконує після гарантійний ремонт, діагностику, прошивку та апгрейд ноутбуків, планшетів та смартфонів таких популярних брендів, як Samsung, Compaq, Asus, Packard Bell, Pavilion, Dell, Acer, Toshiba, HP, GateWay, Lenovo.

Також компанія пропонує професійне відновлення та ремонт продукції такої відомої компанії, як Apple.

Smart.IT.Support пропонує заміну або повноцінний якісний ремонт комплектуючих ноутбуків та планшетів, таких як: екран, материнська плата (у тому числі відновлення після заливання), процесор, відеокарта, клавіатура, акумуляторна батарея ноутбука (у тому числі ІІ реставрація), блок живлення, інвертор екрану, система охолодження, шлейфи всіх типів, корпусні елементи ноутбука, веб-камера, touchpad, вбудовані динаміки, лампа підсвічування, роз'єми (живлення, HDMI, USB, Audio, eSATA).

Ремонт проводиться на компонентному рівні з метою мінімізації витрат.

Наприклад, заміна чіпів материнської плати (схеми живлення чіпсетів, північний та південний міст, графічний процесор та відеочіп, ШІМ-контролер, мульти-контролери, звукові кодеки, мережеві контролери, відео пам'ять, відновлення та заміна мікросхем BIOS та CMOS).

Не слід забувати, що в окремих випадках, таких як затока, перегрів, падіння ноутбука бажано не тягнути, і якнайшвидше звернутися на сервіс, щоб витрати на ремонт були мінімальними.

Кваліфіковані майстри, якісні, оригінальні запчастини, увага до побажань клієнта, стислий термін – це основні принципи роботи Smart.IT.Support.

Smart.IT.Support надає повний спектр послуг з ремонту та обслуговування ноутбуків усіх марок та типів.

- Діагностика ноутбука

– Заміна комплектуючих

– Ремонт на компонентному рівні

– Відновлення ноутбука після зовнішніх впливів

– Інсталяція та налаштування програмного забезпечення

Поділитися на Facebook
Facebook
Поділитися на Twitter
Twitter
Частка на linkedin
LinkedIn
Russian RU Ukrainian UK