Smart IT Support

Ліцензійне програмне забезпечення

Ліцензійне програмне забезпечення від Smart.IT.Support

Ліцензійне програмне забезпечення – запорука стабільної та безпечної роботи!

Стабільність та якість роботи комп'ютера залежать насамперед від характеристик програмного забезпечення.

Ліцензійне ПЗ – необхідність для великої компанії

Купівля ліцензійного ПЗ у Smart.IT.Support - Довготривале надійне рішення.

Купити ліцензійний ключ від ПЗ – це економія часу. У Мережі можна знайти фальсифіковані ключі, але термін їхньої дії, як відомо, обмежений. У процесі експлуатації неодмінно виникнуть проблеми. Всю відповідальність і ризики, у цій ситуації, приймає він виключно користувач.

За високих темпів розвитку Інтернету актуальним стає питання оновлень. Ліцензійне програмне забезпечення звільняє користувача від подібних проблем. В іншому випадку дуже ймовірна ситуація, коли з часом ПЗ, завантажене зі Всесвітньої мережі, просто перестає справлятися з покладеним на нього функціями. Тому придбання ліцензійного програмного забезпечення – варіант для людей, які цінують свій час.

Де придбати ліцензійний софт?

Smart.IT.Support  встигла зарекомендувати себе ринку як надійного постачальника широкого спектра програмного забезпечення. Ми співпрацюємо з провідними виробниками:

Aastra, ABBYY, Adobe Systems, Agnitum, Alladin RD, Asсon, Autodesk, CA Technologies, Check Point, Commvault, Corel Corporation, Dr. Web, Embarcadero Technologies, Entensys, ESET, Famatech, Fast Reports, Foxit, GFI, IBM, Ideco, Jabra, Kaspersky Lab, Kerio Technologies, McAfee, Microsoft, MicroWorld, NetWrix, Novosoft, Panda Security, Paragon, Plantronics, Polycom, PROMT , Red Hat, SAP (BI), SmartSoft, Snom, Symantec, Trend Micro, Veeam, VMware.

Наявність широкого спектру програмних продуктів дозволяє Smart.IT.Support автоматизувати підприємство будь-якого масштабу та виду діяльності.

Наші послуги:

  • Визначення завдань та функцій майбутньої комп'ютерної системи.
  • Вибір рішення та оптимального плану ліцензування програмного забезпечення.
  • Абонентський супровід
  • Налаштування обладнання та програмного забезпечення за індивідуальними запитами підприємства.
  • Технічна підтримка та модернізація системи в процесі експлуатації.
Russian RU Ukrainian UK