Smart IT Support

NextGen Firewall "Sophos XG Firewall"

Sophos по праву вважається лідером на ринку створення комплексних рішень для комп'ютерної безпеки як для корпорацій, так і приватних осіб.

Компанія спеціалізується на розробці та створенні сучасного продукту, що захищає від шкідливих кодів, хакерських атак, шпигунських програм, різного роду спаму, і т.д. Надійність та простата всієї лінійки продуктів Sophos є популярною вже більш ніж у 150 країнах світу.

професійна підтримка

Спираючись на 20-ти річний досвід розробки антивірусного захисту, компанія Sophos використовує сучасні методи оперативного реагування на всілякі типи загроз, незалежно від їх складності. Sophos це цілодобова 24/7 технічна підтримка найкращих фахівців, що забезпечує безперебійну, якісну роботу вашого бізнес-процесу.

Масштабований, цілодобовий захист

Аналітичні центри Sophos Labs™ розташовані по всьому світу, що дає змогу негайно реагувати на появу нових вірусів, погроз та миттєво їх усувати.

Позиціювання компанії

Sophos це приватна компанія, з центральним офісом у Великій Британії та філіями у більш ніж 150 містах по всьому світу.

Sophos Home – програма, призначена для захисту кожного ПК та Mac у вашому особистому кіберпросторі від таких загроз, як шкідливе ПЗ, віруси та інше.

Sophos Home використовує загальновизнані та сучасні технології для захисту інформаційних систем різних організацій, бізнесів. Однією з найголовніших переваг Sophos Home є можливість самостійного вибору параметрів для кожного окремого ПК.

Огляд антивірусу Sophos XG Firewall

Sophos XG Firewall призначений для некомерційного та домашнього використання. Одного облікового запису достатньо, щоб забезпечити захист 5-7 ПК. Крім того, варто відзначити, що Sophos має повний спектр бізнес-рішень саме для вашої компанії.

Sophos Home нейтралізує будь-які віруси, тим самим забезпечує безпеку роботи ПК. Sophos Home захищає від хакерів, спаму, шкідливого програмного забезпечення. Унеможливлює доступ до інформації та персональних даних користувача. Дозволяє фільтрувати можливість відвідування тих чи інших сайтів.

Будь-який новий продукт, що входить на ринок, навіть якщо він розроблений відомою компанією, проходить важку стадію прийняття користувачами, особливо якщо він пропонує інноваційні рішення чи покращення традиційних методів та функцій.

Sophos Home сумісний з Windows 7, Windows 8/8.1, або Windows 10, а також з Mac OS X 10.10, 10.11, 10.12 або 10.13. Простий у використанні інтерфейс поєднує в собі всі необхідні для роботи налаштування, моментально повідомляє про загрозу, а також містить блок «часті питання», який спрощує роботу з програмою.

Сам процес установки відбувається дуже швидко, а інсталятор не пропонує опції для вибіркової установки.

Як результат на комп'ютер буде встановлено сучасний антивірус із активними компонентами: захист від вірусів, веб-захист та виявлення ПНП, а також масивний список із 8 служб:

  • Sophos Anti-Virus
  • Sophos Anti-Virus Statusreporter
  • Sophos AutoUpdate Service
  • Sophos MSC Agent
  • Sophos MSC Client
  • Sophos Web Control Service
  • Sophos Web Filter
  • Sophos Web Intelligence Service

Клієнтським додатком передбачено лише незначний контроль над власне програмою. Користувач має можливість запустити сканування безпосередньо системи, а також, при необхідності, додати винятки для роботи антивірусного захисту, web-захисту, та захисту програм.

Є питання – дзвоніть! +38 (044) 496-25-40

Russian RU Ukrainian UK